17 marca 2022 Udostępnij

5 nowych (zmyślonych) odmian marihuany i ich (zmyślone) efekty

Oczywiście, jest wiele stron, które oferują informacje o różnych odmianach marihuany, ale wątpię, żebyś znalazł informacje o którejkolwiek z tych odmian gdziekolwiek indziej.

Czy to tylko ja mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach jest zbyt wiele odmian marihuany? Istnieje pozornie nieograniczona ilość fascynujących nazw z zawiłymi opisami i efektami. Przeglądając niektóre z tych baz danych, możesz spędzić wiele godzin na nauce o szczepach, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Innowacje są fajne, ale czy nie zaszły za daleko? Czy po prostu jest zbyt wiele krzyżówek i hybryd, aby nic już nie znaczyły? Ostatnio ktoś mi wyjaśnił, że "OG Kush" nie istnieje od lat 70-tych, ponieważ została skrzyżowana z tyloma innymi odmianami, że oryginalne DNA zagubiło się w tłumaczeniu.

Nierealistyczne jest jednak myślenie, że sprawy staną się prostsze. Wraz z ciągłym wzrostem popularności marihuany, wydaje się, że wszystko zmierza w tym samym kierunku i powinniśmy spodziewać się coraz więcej odmian pojawiających się na bieżąco. Wiecie, jak to mówią... jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich!

Bez dalszego zastanawiania się, oto pięć nowych (całkowicie zmyślonych) odmian marihuany i ich efekty (które również są całkowicie zmyślone).

Lester's Bad Foot

Pierwszą rzeczą, którą zauważycie w Lester's Bad Foot jest zapach (w rzeczywistości, stąd pochodzi nazwa). Jest potężny "brudny" zapach, który przypomina użytkownikowi stary worek gimnastyczny, z odrobiną grzyba, aby naprawdę zaokrąglić aromat.

"Spodziewajcie się chłodu w kończynach podczas palenia, a następnie ekstremalnej suchości przez kilka dni po paleniu".

Ta potężna indica jest krzyżówką "OG Toe Jam" i "Yello Pus Kush" i zapewni Ci idealną mieszankę niepokoju i paranoi przez 10 lub 11 godzin. Spodziewajcie się chłodu w kończynach podczas palenia, a następnie ekstremalnej suchości przez kilka dni po paleniu.

Lester's Bad Foot pomoże Ci pobudzić kreatywność, ale tylko w odniesieniu do rysowania obrazków przedstawiających obsadę serialu Full House. Kilka pyknięć tego specyfiku i Twoje portrety wujka Joey'a będą wyglądały lepiej niż kiedykolwiek.

Legal Weed

Nazwa może się teraz wydawać dziwna, ale kiedyś miała o wiele więcej sensu. Widzisz, zioło było kiedyś bardzo nielegalne. Choć do dziś istnieją surowe ograniczenia i prawa przeciwko niej, legalizacja staje się coraz bardziej powszechna, ponieważ marihuana staje się coraz bardziej integralną częścią naszego społeczeństwa. W 1993 roku, kiedy ta odmiana została po raz pierwszy opracowana, najlepszym sposobem na rozprowadzanie tak nielegalnej substancji było ukrycie jej na widoku.

W ten sposób powstała Legalna Trawka. Gliniarze nigdy nie myślał dwa razy o rozprawieniu się z nim, ze względu na jego mylącą nazwę. Szybko stała się jedną z najbardziej popularnych odmian w latach 90-tych i na początku XXI wieku.

Legal Weed jest hybrydą, która oferuje intensywne, prawie zbyt agresywne uczucie relaksu. Prawdopodobnie da ci mnóstwo energii, jak również motywację do ukończenia scenariusza, który odkładałeś przez cztery lata. Negatywne skutki uboczne to suchość w ustach i "głosy".

Purpurowa Szynka

Ta hybrydowa odmiana jest najbardziej odpowiednia dla odkrywców, którzy chcą poszerzyć swoje umysły i stworzyć alternatywne ścieżki myślowe. W skrócie, to będzie cię odurzać.

"Oczekuj, że doświadczysz wielu kolorów, w tym wielu, których nigdy wcześniej nie widziałeś i których twój mózg nie jest w stanie sobie wyobrazić".

Purple Ham był pierwotnie używany do leczenia kobiet w 1400 roku, które uważano za czarownice. Jego silne tendencje psychodeliczne pomogły przekonać tysiące kobiet, że w rzeczywistości były czarownicami.

Oczekuj, że doświadczysz wielu kolorów, w tym wielu, których nigdy wcześniej nie widziałeś i których twój mózg nie jest w stanie sobie wyobrazić. Skutki uboczne obejmują poszukiwanie zaginionego klucza, który otwiera obfite tajemnice, a także swędzenie oczu.

Chalk

Jeśli lubicie odmianę, która wymaga od was nieco więcej żucia niż zwykle, to Chalk jest dla was. Ta słaba sativa jest niezwykle łagodna w odczuciu. W rzeczywistości, najprawdopodobniej nie odczujecie upalenia ciała ani głowy. To, co jednak poczujecie, to usta pełne dziwnej żywicy, która sprawi, że będziecie kaszleć i czuć jej śmiały smak przez wiele godzin po spożyciu.

Kupujący uważajcie; upewnijcie się, że po spożyciu Chalk umyjecie zęby ORAZ użyjecie nici dentystycznej, ponieważ wiadomo, że dostaje się ona do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i może powodować choroby dziąseł w przyspieszonym tempie.

Nie spodziewaj się zauważalnej zmiany nastroju lub perspektywy. Co więcej, Kreda nie doda Ci energii ani nie sprawi, że będziesz zmęczony. Jedyną cechą charakterystyczną, o której warto wspomnieć, jest to, że jest to bardzo ciężka odmiana. Jeden gram Chalk może ważyć nawet cztery gramy.

OG Gregory Steinberg

"Powoduje ekstremalne poziomy szczęścia, euforii i relaksu".

Ta odmiana sativy jest idealna do radzenia sobie ze stresem, lękiem lub depresją. Użytkownicy zauważyli dodatkowy wzrost pewności siebie, a także intelektu po spożyciu. W rzeczywistości możesz spodziewać się wzrostu o co najmniej 10 punktów IQ przy każdym użyciu. Powoduje ekstremalne poziomy szczęścia, euforii i relaksu. Odmiana ta oferuje przyjemny, owocowy zapach, połączony z posmakiem przypominającym żeberka z grilla.

Odmiana ta, stworzona przez światowej sławy botanika Clarka Cleasona i nazwana na cześć jego kota, OG, jest przyjazna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych palaczy. Ta pączek z zachodniego wybrzeża jest łatwy w produkcji, praktycznie rośnie sam z siebie z odpowiednią glebą i kilkoma nasionami, a jego rozwój trwa mniej niż tydzień.

Jedynym minusem jest możliwość wystąpienia lekkich zawrotów głowy, jak również to, że mniej niż 50% użytkowników zgłosiło długotrwałą śpiączkę.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Bronisław Dudziak

Psychoterapeuta osób uzależnionych.