25 stycznia 2022 Udostępnij

Jak palić zioło z banana

Jak palić zioło z banana może nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy, jeśli jesteś palaczem zioła. Jasne, to może nie być najwygodniejszy sposób na cieszenie się marihuaną, ale hej, czemu nie? Jak ta rzecz powstała, nie możemy tak naprawdę powiedzieć, ale prawdopodobnie było to jedno z tych trafionych pytań

, kiedy ktoś miał swój moment oświecenia i zadał sobie pytanie, jak palić trawkę z banana i faktycznie wyszedł poza swoją strefę komfortu i zrobił to!

To prawdopodobnie nie jest sposób, w jaki normalnie palić zioło, ale na dole linii, może to być cool party trick, że będzie pokazać do swoich kumpli i całkowicie zdmuchnąć je. Niezależnie od przypadku, wiedząc, jak palić zioło z banana może zdecydowanie przydać się w pewnym momencie w swoim życiu.

Oto DIY, które jest gotowe do zrobienia. Dowiedz się, jak skutecznie palić zioło z banana.

Czasami, kiedy jesteś w ruchu, nie masz przy sobie niezbędnych rzeczy do palenia. Nie obawiaj się, ten poręczny DIY nauczy cię, jak palić trawkę z banana.

Tak, banana.

Proces przygotowania jak palić zioło z banana jest trochę obszerny w całej uczciwości i zobaczysz poniżej. Mimo to, jeśli jesteś gotów włożyć w to wysiłek, możesz cieszyć się swoim ziołem nasyconym cukrowym bananowym smakiem. Jest to zręczna umiejętność i zdecydowanie ciekawy i niekonwencjonalny sposób na zabawę, gdy jesteś znudzony i czujesz się sprytny.

Oto, co musisz zrobić:

Materiały

 • 1 banan
 • 1 wydrążona obudowa długopisu
 • 1 nóż

Instrukcje

 1. Odetnij czubek banana.
 2. Odetnij końcówkę, która posłuży za miskę.
 3. Usuń nadzienie z banana z miski.
 4. Używając obudowy długopisu, zrób otwór przez odcięty koniec banana
 5. Zrób otwór łączący na szczycie banana
 6. Usuń nadmiar banana z otworu w komorze
 7. Zrób większy otwór na górze za pomocą noża
 8. Włóż kawałek miski z bananem do otworu
 9. Wypełnij miskę ziołami
 10. Zapal i ciesz się.

W całej uczciwości, uderzenie, które dostaniesz od zioła, jeśli palisz z banana będzie znacznie niższe niż uderzenie, które dostaniesz paląc zioło w rolkach lub przez bonga. Możesz nawet użyć ogórka, jeśli chcesz, ponieważ proces przygotowania jest podobny, ale to zależy od tego, czy chcesz poczuć smak ogórka. Ja osobiście nie i wolałbym trzymać się banana. Banany są fajne, bracie! Lubią też zioło!

Jeśli chcesz pójść jeszcze dalej i stać się naukowcem i eksperymentować, możesz nawet spróbować innych owoców i warzyw do palenia zioła! Ale nie bądź jak ten naukowiec tutaj, który nieco stracił wątek i zadał bardzo dziwne pytanie

:

Dolna linia, można po prostu palić zioło jak byś normalnie to zrobić i bawić się z banana w inny sposób, jak to na przykład:

Najbardziej fascynującą rzeczą w całej sprawie jest to, że ktoś miał czas, aby wymyślić proces, jak palić zioło z banana. Ręce w dół za to, potrzebujemy takich innowatorów na świecie. Jeśli potrafisz zamienić zwykły owoc w maszynę do palenia trawki, to kimkolwiek jesteś, jesteś nową formą geniusza.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Ludmiła Poniedziałek

Specjalista terapii uzaleznień