10 grudnia 2021 Udostępnij

The After Party: 420 Shakti Holly Smokes: Hipisi i EDM

Ten prywatny event był na tyle miły, że zaprosił mnie na spotkanie z trudnym sektorem kultury w społeczności marihuany. Dzika muzyka, przyjaźni ludzie i darmowe pre-rolle!

Nie wszystkie imprezy są dla każdego - i ta zdecydowanie nie była dla mnie. Jednak było dla wielu i można powiedzieć, że było przyjemnie. Ludzie byli fajnymi joginami, hipisami i miłośnikami EMD. Energie były poza skalą. Poznałem więc kilku naprawdę fajnych ludzi, poczułem kilka fajnych wibracji i nawet wyszedłem z darmowym pre-rollem i odrobiną haszu. Shakti Holly Smokes było gospodarzem wspaniałego wydarzenia z prywatnym zaproszeniem. Dodatkowo, mieli 2 międzynarodowych headlinerów z najwyższej klasy lokalnym wsparciem. Myślę, że najfajniejsze jest to, że impreza odbyła się w nigdy wcześniej nieużywanym kościele. To naprawdę stworzyło odpowiednią atmosferę i nastrój.

Sonic Conductors of Shakti

JUSTIN CHAOS - Holandia - Zero1 Music

Justin Chaos jest współzałożycielem i współzarządza Zero-1 Music. Jest tajemniczy, uprzejmy i naprawdę wie jak utrzymać tłum w ruchu. Spędziwszy ostatnie piętnaście lat na scenie psychodelicznej, zbudował sobie reputację promotora, łącznika i facylitatora dużych projektów. Co ważniejsze, udoskonalił umiejętności tkania DJ-ów.

SISHIVA - Grecja - Lycantrop Records

Sissy Danou jest jedną z niewielu greckich kobiet tworzących psychedelic trance. Znana jako Shiva, jej pasja rozpoczęła się w młodym wieku 14 lat. Zaczęła uczęszczać na lokalne psychodeliczne imprezy w rodzinnych Atenach i zauroczyła się muzyką i kulturą. Obecnie ma dwa projekty skupiające się na eksplorowaniu mrocznych leśnych dźwięków. Jej skrupulatne przywiązanie do szczegółów i bardzo kreatywne projekty dźwiękowe są pomysłowe, zabawne i organiczne. Widać było, że ludzie dosłownie podążają za nią i energią w przestrzeni.

I Got a Free Pre-Roll

Najlepszą stroną imprezy były dla mnie pre-rolle. Była to część promocji i zdecydowanie przyciągnęła uwagę tych, którzy tam byli. To było takie sprytne, żeby reklamować się na prywatnym wydarzeniu, a pre-roll był przepyszny. I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że jest dobrze, było jeszcze lepiej. Dorzucili też darmowy hasz dla wszystkich. Więc w zasadzie ci, którzy imprezowali i bawili się przy EDM mieli co palić przed snem. Hybrydowy joint był wstępnie zwinięty do poręcznego użytku i dostarczony z ich stylową wizytówką.

Wyższa konkluzja

To był naprawdę fajny event. EDM nie jest dla mnie, ale to było naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Odbywające się od kilku lat wydarzenie było pełne niesamowitych wizualizacji i mocnej muzyki. Energia była pełna, kochająca i nieosądzająca, więc naprawdę było to idealne wydarzenie do połączenia z marihuaną.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Norbert Gadziusz

Toksykolog, specjalista terapii narkotykowych.