1 grudnia 2021 Udostępnij

Jak palić Moonrocks: Kompletny przewodnik

Jeśli szukasz sposobu na podniesienie swojego haju, czas spróbować Moonrocks.

Prawdopodobnie słyszałeś o nich lub zostałeś zapytany, czy kiedykolwiek je paliłeś. Jest to pewnego rodzaju produkt z zioła. Ale wydaje się to dość rzadkie, dopóki nie spotkasz kogoś, kto rzeczywiście próbował moonrocks. A tak naprawdę dość łatwo jest zrobić swoje własne, niekoniecznie trzeba je kupować od lokalnego dystrybutora. Niektórzy nazywają je "kawiorem marihuany" z powodu ich delikatności. Jeśli jesteś podobny do mnie - twoje pierwsze zapoznanie się z moonrocks było jak palenie pierwszego jointa. Zupełnie nowy, trochę dziwny i naprawdę nie wiesz, co robić. Ale my jesteśmy tu po to, aby Cię poprowadzić.

Czym są Moonrocks?

Moonrocks to produkt z konopi indyjskich, który jest popularny w świecie koneserów. Dla tych, którzy pragną podwyższonych doznań, Moonrocks na pewno sprawią, że będziesz na haju.

OG moon rock po raz pierwszy trafił na scenę za sprawą rapera Kurupta i Dr. Zodiak (Death Row Records). Produkt ten stał się znakiem towarowym, ale to nie znaczy, że nie można zrobić własne. Podczas gdy marka Kurupta jest dobrze znana z jakości, inny moonrock może być zupełnym przeciwieństwem.

Moc i jakość Twojego moonrocka będzie zależeć od produktów użytych do jego produkcji. Upewnienie się, że kupujesz swoje moon rocks od wiarygodnego producenta jest ważne. Nikt nie chce niskiej jakości zioła do swojej księżycowej skały. Ale jeśli masz wszystkie produkty w domu, powinieneś zdecydowanie spróbować zrobić to samemu.

Moon Rocks to koncentrat THC na maksa. Zasadniczo pączki konopi (historycznie Girl Scout Cookies) zanurzone w oleju haszyszowym lub spryskane nim, a następnie obtoczone w kiefie. Chociaż moc każdej partii Moon Rocks jest inna w zależności od tego, kto ją produkuje, zwykle twierdzi się, że wynosi ona około 50% THC.

Jak palić Moonrocks

Szklane naczynia i fajki są najlepszym sposobem na palenie Moon Rocks. via Leaf Science

Oto film instruktażowy, jak palić Moonrock

Moon Rocks są szczerze mówiąc zalecane tylko dla zaawansowanych użytkowników marihuany. Ale jeśli jesteś na to gotowy, polecamy kilka wskazówek.

Szklane naczynia:

Użyj bonga, fajki lub jakiegokolwiek szklanego sprzętu, który najbardziej lubisz. Moon Rocks nie jest jak kwiat marihuany. Jest on gruby, oleisty i rozrywa się.

No Joints:

To naprawdę nie będzie się dobrze zwijać w jointa. A prawdopodobieństwo, że twój blunt pozostanie zapalony - jest niewielkie!

Palenie z kwiatem:

Tłusta, gruba tekstura kamieni księżycowych może sprawić, że trudno będzie je zapalić. Ale jeśli wrzucisz na nie trochę zmielonej marihuany, będzie to jak ogień do ognia!

Upewnij się, że Twój kalendarz jest wolny:

To nie jest coś, co można palić, jeśli nadal masz zadania do wykonania lub chcesz uderzyć na siłownię. Więc zrób na to plan!

Bądź nawodniony:

Nie będziesz chciał poruszyć ani jednego mięśnia, gdy kamienie cię uderzą. Więc miej wodę przygotowaną na pasty, na efekty kaszlu i suchość w ustach.

Przekąski:

To samo odnosi się do przekąsek. Będziesz prawdopodobnie dostać munchies raz wysokie kopie w. Przygotuj pizzę lub swoje ulubione przekąski!

Środowisko:

Bądź w wygodnym i zachęcającym do wibracji środowisku. Upewnij się, że Twoja dusza i duch są w ich szczęśliwym miejscu. Miej przy sobie ludzi, którzy sprawiają, że się śmiejesz i nie zapomnij o ulubionej poduszce i kocu.

Jak zrobić Moonrocks? Czy potrzebujesz zioła?

"Moonrocks" zaczynają się od drobnych pączków marihuany, następnie są zanurzane w oleju haszyszowym i posypywane kiefem. via HERB

Chociaż Moon Rocks są zwykle robione z kwiatów Girl Scout Cookies lub koncentratu, możesz naprawdę zrobić swoje własne Moon Rocks z dowolnej odmiany, którą chcesz. Wszystko, czego potrzebujesz to:

  • Twoja ulubiona odmiana/kwiat
  • Twój ulubiony koncentrat/olej haszyszowy
  • Duża miska kiefu z dna twojego młynka
  • Szczypce
  • Kroplomierz do liquidu

Kliknij tutaj

, aby zobaczyć przewodnik krok po kroku, jak zrobić Moonrocks! 4 1 głosowanie Artykuł Ocena

Ludmiła Poniedziałek

Specjalista terapii uzaleznień