31 stycznia 2022 Udostępnij

A Stash Story: Checkmate

Większość entuzjastów marihuany ma w swoim życiu specjalny pojemnik. Jest to pojemnik, w którym znajduje się wiele rzeczy bliskich i drogich ich sercu. Papierosy, młynki, filtry i wiele więcej, pojemnik na trawkę

może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Czy jest duże? Małe? Brudny? Czysta? Uporządkowane? A może niechlujny? A co z historią, która się za tym kryje?

W Stash Story

staramy się ujawnić osobiste akcenty związane z wyborem miejsca do przechowywania ziół. Twoja skrytka może być prezentem, odkryciem lub objawieniem. Ale my chcemy to zobaczyć!

A Stash Story: Checkmate

"Świeżo po ukończeniu szkoły, z dyplomem w ręku (świetnie nadaje się na tackę do skręcania papierosów, btw), zdecydowałem, że nadszedł czas, aby odejść od moich studenckich nawyków i zacząć palić trawkę jak dżentelmen. Ciężko było pozbyć się pudełka IPhone 3G, które służyło mi tak dobrze przez te 4 lata, ale w końcu zmusiłem się do wyrzucenia go do kosza na śmieci i rozpoczęcia na nowo. Wiedząc, co mam w drodze, było to nieco łatwiejsze.

Zamówiłam moje nowe pudełko online i dotarło do mnie w ciągu tygodnia. To może wydawać się dramatyczne, ale moje nowe pudełko jest majestatyczne. Naprawdę jest. Jak, szach-mat, inne pudełka na schowki. Wiem, że to nie jest konkurs i głównie żartuję, ale spójrzcie na tę rzecz. Wierzę, że jest przeznaczone na cygara, ale okazuje się, że idealnie nadaje się do przechowywania mojego zioła. Jest tu dużo miejsca na moje pączki, zapalniczki, młynek i wszystkie dodatkowe narzędzia, których potrzebuję do skręcenia idealnego jointa.

Kiedy moi rodzice odwiedzili moje nowe mieszkanie kilka miesięcy temu, tata zakwestionował moją nową miłość do szachów. Zanim miałem szansę odpowiedzieć, moja mama przypomniała mu (i mnie), że byłem absolutnie zafascynowany grą jako uczeń klasy 1 i jak cudownie jest, że wracam do niej. Jakaś część mnie chciała to otworzyć i powiedzieć "TO JEST TO. TO DLA MOICH MARIJUANÓW", ale pomyślałam o tym lepiej i rozładowałam sytuację pytając mojego tatę, czy 6 pionków równa się 1 królowa. Przewrócił oczami i przeszedł do następnego pokoju.

Więc, uh, ya. To jest moja skrytka premium. Jest świetne."

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Ludmiła Poniedziałek

Specjalista terapii uzaleznień