25 grudnia 2021 Udostępnij

Bateria Vessel Premium: Ten Vape ciągnie lepiej niż kiedykolwiek będzie

Firma Vessel stworzyła coś, co można nazwać baterią luksusową. Jest pewne, niemal nieopisane uczucie, które towarzyszy produktowi wysokiej jakości. Coś, co nie rozpada się w rękach. Vessel oferuje solidne baterie vape, które zostały zaprojektowane pod każdym względem, aby poprawić Twoje doświadczenia; od ulepszonego przepływu powietrza, poprzez zaawansowane systemy baterii, aż po ładowanie magnetyczne, które nie wymaga od Ciebie demontażu żadnej części vape. Vessel oferuje obecnie 8 różnych wariantów kolorystycznych i modeli, z których każdy wyróżnia się na tle innych vape'ów na rynku.

Przepływ powietrza:

Do każdego vape'a Vessel dołączony jest "moduł przejściowy". Jest to element technologii, który jest unikalny dla Vessel. Moduł przejściowy został zaprojektowany tak, aby w znacznym stopniu zoptymalizować przepływ powietrza do kartusza, co pozwala na najbardziej płynny przepływ powietrza w vape. Zwiększony przepływ powietrza zmniejsza również szansę na przepalenie cewki. Kolejnym efektem jest obniżenie temperatury dymu, co pozwala na zaciąganie się większymi haustami. Poprzez proste przekręcenie modułu możesz regulować ilość powietrza w zależności od swoich potrzeb. Moduł przejściowy to miejsce, do którego podłącza się kartridż. Większość kartridży z gwintem 510 (standard rynkowy) będzie pasować. Jeśli średnica Twojego kartridża jest większa niż 10,8 mm, będziesz musiał usunąć moduł przejściowy. Jeśli będziesz musiał usunąć moduł, nie uzyskasz lepszego przepływu powietrza. Vessel zaleca stosowanie wkładów wykonanych przez CCELL.

Bateria:

Vape automatycznie wyłączy się, jeśli nie był używany przez określony czas. Oszczędza to twoją baterię i pozwala ci uzyskać więcej z każdego ładowania. Vape nie pozwoli również na przeładowanie, automatycznie zatrzymując proces ładowania, gdy bateria jest pełna, tak aby nie doszło do jej uszkodzenia. Sama bateria to wysokiej jakości rdzeń litowo-jonowy o pojemności 240mAh. Bateria ta może wytrzymać około dwóch do trzech tygodni dla umiarkowanych użytkowników. Sam vape optymalizuje wykorzystanie baterii. Posiada trzy różne ustawienia mocy, oznaczone kolorem światła: niskie 2,8V (Cyan), średnie 3,2V (Yellow), wysokie 3,6V (Magenta). Vape został zoptymalizowany, aby uzyskać jak najwięcej z mocy, którą emituje, pozwalając na to, aby bateria była niezwykle wydajna.

Ładowanie:

Vessel opracował swój własny magnetyczny kabel do ładowania. Wiele innych systemów baterii cierpi z powodu słabych lub źle zaprojektowanych portów ładowania, które mogą być łatwo zniszczone. Inne wymagają wyjęcia wkładu, aby ocenić port, ale z baterią Vessel możesz łatwo naładować ją ponownie. Ładowanie magnetyczne pozwala na łatwe odłączenie przewodu od baterii w razie przypadkowego zaczepienia, zmniejszając szansę na uszkodzenie lub zniszczenie produktu.

Innowacja:

Akumulatory Vessel Vape działają obecnie tylko z kartridżami na bazie oleju. Obecnie badane są produkty do suszu ziołowego i innych metod konsumpcji. Nowe style i inne akcesoria są również w trakcie opracowywania i powinny być dostępne w najbliższej przyszłości.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Bronisław Dudziak

Psychoterapeuta osób uzależnionych.