17 listopada 2021 Udostępnij

5 Twórców YouTube związanych z konopiami indyjskimi, których powinieneś śledzić

Niezależnie od tego, czy szukasz kogoś, z kim mógłbyś zapalić, czy też chcesz poprawić swoje umiejętności toczenia jointów, YouTube - i ci YouTuberzy - mają Twoje plecy.

Jakie jest miejsce numer jeden dla palaczy trawki, aby szerzyć miłość i wiedzę o wspaniałej roślinie, którą nazywają konopiami indyjskimi? To oczywiście YouTube. W przeciwieństwie do innych platform, użytkownicy mogą tam publikować tyle, ile chcą na temat marihuany, bez obawy, że zostaną zamknięci, zbanowani lub oskarżeni. Zapalcie więc jointa, bo ci influencerzy z branży marihuany są tymi, za którymi warto podążać!

CustomGrow420

Oczywiście, miejsce numer jeden należy do jednego z najbardziej entuzjastycznych potheads na YouTube, CustomGrow420. Ten gość nie bez powodu ma ponad 1 milion subskrybentów. Od epickiej sesji palenia z The Game po wirtualne doświadczenie tego, jak to jest kupić uncję trawki w sklepie, Jolie i jego kreatywne treści zapewnią ci rozrywkę na wiele godzin. Jeśli jeszcze go nie oglądasz, upewnij się, że zasubskrybujesz go już dziś.

Bubbleman's World

Jeśli haszysz to twoja sprawa, to musisz sprawdzić Bubbleman's World. Z ponad 20-letnim doświadczeniem na zielonej scenie, Marcus z pewnością wie co nieco o marihuanie. Od sesji wake and bake po niedzielne dyskusje w "Hash Church", dowiesz się wszystkiego o technikach ekstrakcji i aktualnych wydarzeniach. Jego filmy są zdecydowanie stworzone do długich dni spędzonych w domu z przyjaciółmi.

StrainCentral

Jednym z najbardziej energicznych i pełnych pasji koneserów marihuany na YouTube jest Josh z StrainCentral. Być może widziałeś już kilka jego filmów online. Ale na wypadek, gdybyś tego nie zrobił, możesz oczekiwać od niego jedynie zabawnych, wysokiej jakości treści. Czy jest jakiś produkt, o którym chcesz wiedzieć więcej, czy po prostu potrzebujesz świetnego gościa do palenia, Josh cię wesprze.

SilencedHippie

Potrzebujesz wyluzowanego, spokojnego WeedTubera do oglądania podczas palenia? Jeśli tak, to nie ma lepszej osoby niż Sasha, aka SilencedHippie. Kiedy nie zajmuje się tye-dyingiem i tworzeniem innych unikalnych skarbów, produkuje niesamowite treści. Dodatkowo, jej filmy jak palić sesje na łonie natury sprawiają, że oglądasz więcej.

Haley420

Jeśli szukasz recenzji produktów, szalonych wyzwań związanych z paleniem i filmów o tym, jak kupować legalną trawkę, Haley420 jest Twoją odpowiedzią. Jeśli chodzi o marihuanę, Haley jest w stanie zrobić wszystko. Jej filmy udowadniają, że nie ma takiej ilości THC, której nie byłaby w stanie wypalić.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Bronisław Dudziak

Psychoterapeuta osób uzależnionych.