9 stycznia 2022 Udostępnij

Toronto Rapper Swagger Rite Drops jego debiutanckiej EP: The Swagged Out Pedestrian

Po globalnym sukcesie jego debiutanckiego utworu/video "Drop Top" feat. Yella Beezy & Flipp Dinero, i jego kolejnym singlu " In Love with the K" z udziałem rapera Blockboy JB z Memphis, Tennessee, Swagger Rite wydaje trzy nowe utwory, " Hottest Out", "Mosh Pit " i "Top Guys ", które dopełniają jego debiutancką EP-kę.

W informacji prasowej datowanej na 22 listopada. 2019, Swagger został zacytowany jako mówiący: "Z tym nowym projektem, dojrzałem jako artysta. Moja pewność siebie zdecydowanie wzrosła, poprzez moje nowe doświadczenia życiowe. Mając możliwość podróżowania i opowiadania mojej prawdziwej historii. Mój album jest o pieniądzach, seksie, narkotykach i mosh pitach. Dużo mosh pitowych wibracji. A tytuł albumu jest oparty na mnie. Jestem wesołą i krzykliwą osobą, która jest za modą i dope'owymi rzeczami. Jestem również pieszym na ulicach. Jestem definicją swagger, pewną siebie osobą z projektów. Chciałem mieć chwytliwy tytuł, żeby nikt nie czuł się pominięty. Każdy jest pieszym. Po prostu musisz mieć swoją własną muchę. Nastrój tego albumu jest dla mnie wszystkim w jednym. Piesi zawsze przechodzą przez jezdnię. Nigdy nie wiesz, co się wydarzy. To styl życia."

Swagger, jako nowicjusz, może pochwalić się również imponującym bio. Dorastając na West Side w Toronto, Swagger Rite zaczął rapować w wieku 13 lat, znajdując równą inspirację w technicznych, oldschoolowych raperach takich jak Big Daddy Kane , jak i agresywnych traperach jak Waka Flocka Flame i Gucci Mane. W ostatnich latach Swagger Rite zaczął odnajdywać swój głos i swoich fanów na SoundCloud, dzieląc się hymnami tak różnymi jak karaibski "Friends" i żałobny "Judah ", który sampluje utwór " Jocelyn Flores " XXXTentacion. Przed finałami NBA, Swagger Rite zyskał rozgłos dzięki hymnowi Toronto Raptors "Finals" , który zdobył ponad 200 tys. odtworzeń na SoundCloud. Utwór "Drop Top" pojawił się w trzecim odcinku serialu HBO "Euphoria" z udziałem Zendayi oraz producentów wykonawczych Drake 'a i Future'a the Prince'a. Amerykański serial dramatyczny dla nastolatków, Euphoria miał premierę na HBO 16 czerwca 2019 roku. Swagger Rite pojawił się w serii dokumentalnej CBC GEM "The Decade of Drake" (odcinek 3) na początku listopada, a ostatnio wystąpił na Atlanta 2019 A3C Festival dla Toronto Showcase.

Z występami BlocBoy JB, Flipp Dinero i Yella Beezy, plus produkcja od D.A. Domana i długoletniego współpracownika Swagger Rite 'a Brendena "Stretch" McDonalda, "The Swagged Out Pedestrian" EP nadchodzi w momencie, gdy Swagger Rite ustawia swoje cele jako globalny autorytet trapowy.

Jako artysta, który zbudował bazę fanów nie polegając na featuringach, "Drop Top" i "In Love with the K" demonstrują zaraźliwy styl Swagger Rite 'a i udowadniają, że jest on w stanie dotrzymać kroku gwiazdom rapu. Z nowych utworów, "Hottest Out" to hipnotyczny, średniotematyczny kawałek z zaraźliwym 808 dołem, który Swag atakuje z brawurą, aby dać słuchaczom znać, dlaczego jest najgorętszy. Mocno uderzający beat na "Top Guys" chwyta cię od samego początku, po czym następuje pełen atak taktów, w których Swag określa skąd pochodzi i dlaczego on i jego ekipa są prawdziwymi Top Guys. Melodyjne intro "Mosh Pit" trwa wystarczająco długo, aby wciągnąć Cię w surową, zniekształconą linię basu, która gwarantuje, że słuchacz osiągnie crescendo energii i ekspresji.

The Swagged Out Pedestrian tracklista:
1. Mosh Pit
2. In Love With The K ft. Blocboy JB
3. Hottest Out
4. Drop Top ft. Yella Beezy & Flipp Dinero
5. Top GuysZdjęcie autorstwa Cartera Vahrmeyera

Pełen wywiad ze Swaggerem Rite możecie sprawdzić w Puff Digital's Into The Weeds Podcast tutaj:

Direct Download URL: http:
//traffic.libsyn.com/getintotheweeds/Into_the_Weeds_Podcast_Swagger_Rite.mp3Embed.ly / oEmbed URL:
https://oembed.libsyn.com/embed?item_id=11813948Spotify:
https://open.spotify.com/episode/0tf1Wg4r7nCp4ukq3pIQZ3Apple : https://podcasts.apple.com/ca/podcast/into-the-weeds/id1437955025


Norbert Gadziusz

Toksykolog, specjalista terapii narkotykowych.