23 listopada 2021 Udostępnij

Malowanie smoków z recyklingu z Boobem Rossem

Usiądź, zrób sobie przerwę. Maluj smoki z recyklingu i nie tylko z Boob Rossem, remiksem Boba Rossa, który się upiekł.

Kiedy połączysz radość malowania i błogość cycków, otrzymasz podniecające doświadczenie edukacyjne z udziałem jedynej w swoim rodzaju Boob Ross. Możecie przestać mrużyć oczy i zastanawiać się, bo dobrze przeczytaliście. Boob Ross to jej imię, a naćpanie się do malowania arcydzieł to jej gra.

Oto remix Boba Rossa, na który wszyscy czekali, a który jest dostępny tylko na HigherMentality.com.

Kim jest Boob Ross?

Boob Ross (Sasha) to rosyjsko-kanadyjska artystka i osobowość ekranowa znana z tutoriali malarskich. Jej program, "Painting with Boob Ross", jest jak remiks Boba Rossa, tylko z trawką, winem i szerszymi uśmiechami. Na Instagramie posługuje się pseudonimem Sashaforfucksake, a na Etsy prowadzi sklep "Peculiar Art", w którym sprzedaje swoje obrazy i prace.

Na Youtube opisuje siebie jako:

"po prostu kobieta próbująca malować".

Możesz sprawdzić jej prace tutaj.

Wyżej niż kurczak

"Hej chłopaki, w dzisiejszym odcinku zamierzamy przejść od razu do rzeczy, a mówiąc od razu do rzeczy mam na myśli kurczaka!".

Boob Ross rozpoczyna program z prawdziwą rozmową. Nasza dziewczyna jest tu po to, aby was malować i bawić. Ale nie popełnijcie błędu, jest tu również po to, aby jeść kurczaki i nosić fajne okulary.

Używając używanego płótna pokrytego czymś, co można określić jedynie jako "piękne niebo", Boob Ross w tym tygodniu stawia na recykling. W weekend musiała obejrzeć trochę Magic School Bus, bo to jest to, co się robi, kiedy jest się na haju. Uczysz się od wybitnej pani Frizzle.

"Dzisiaj będziemy bardzo ostrożni w kwestii ochrony środowiska. Będziemy żyć zgodnie z zasadą reduce, reuse, recycle."

So, So High

A ona jest na haju.

"Stary, jestem tak wysoko!"

Na szczęście, Boob Ross ma na sobie swoje okulary, więc jej wysokość jest na niskim poziomie. Oh wait, właśnie nam powiedziała jak wysoko jest. Przestań ukrywać te swoje oczy! Panna Frizzle jest na dole z chwastami.

Our Little Baby (Sperm)

"Po prostu obrysuj tego małego skurwiela!"

Tylko umysł Boob Rossa może odpoczywać wygodnie i z klasą w rynsztoku. Widziała spermę. Dla postronnego obserwatora to tylko pociągnięcie farbą, ale nie dla Boob Ross. Ona widzi spermę jak Haley Joel Osment widzi martwych ludzi.

Wiesz, teraz to widzę. Może ma rację, bo ja też widzę spermę.

Penis kontra precel

"Zacznij nakładać kolory na stare kolory... o mój Boże! Czy to jest penis czy precel!? Bo teraz to nawet nie wiem.... to jest klucz!".

Jeśli masz penisa, który wygląda jak precel, skontaktuj się z moim dobrym kumplem Lancem w Las Vegas. Czeka tam na ciebie dobra zabawa i niezły gruby czek na końcu drogi, a ty nawet nie będziesz musiał zdejmować spodni.

Uda za ramiona

"Mam masywne ramię! To jest jak udo!"

No to jest to, chłopcy i dziewczęta. Boob Ross ma ramiona jak uda. Kto jako pierwszy spróbuje zrobić jej konia charlie, uderzając ją w ramię?

Możesz sprawdzić Smoki z recyklingu w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku w tym tygodniu.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Norbert Gadziusz

Toksykolog, specjalista terapii narkotykowych.