21 października 2021 Udostępnij

O co chodzi z bezwonnymi marihuanami? To jest moja #HighOpinion

Wchodzisz do pokoju i widzisz grupę swoich ziomków palących kush. Spodziewasz się zapachu jakiegoś FIRE zioła, ale nic nie czujesz...WTF? Spraw, żeby to miało sens! CannabCo Pharmaceutical Corp. (CannabCo) to kanadyjska firma, która chce, aby bezzapachowa marihuana stała się kolejnym nowym trendem.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tej wiadomości, byłem super zdezorientowany i lekko zirytowany. Dlaczego ktoś miałby chcieć bezwonnej marihuany? Każdego dnia jest jakaś nowa zmiana / trend dzieje, nie mogę nadążyć. Szczerze mówiąc, widzę, jak posiadanie bezwonnej marihuany może być korzystne w niektórych okolicznościach. Jeśli jesteś zdenerwowany rozmową o pracę i chcesz się wyciszyć, jeśli jesteś na spotkaniu rodzinnym i chcesz wyjść na papierosa (nie wracając pachnącym jak po powrocie z Jamajki), lub jeśli jesteś zajętym rodzicem zajmującym się dziećmi i nie chcesz, żeby wiedziały, że kochasz da ganja... rozumiem.

Z marketingowego punktu widzenia, zdecydowanie istnieje nisza rynkowa, która doceniłaby bezwonną marihuanę.

"W ciągu ostatnich dwóch lat obserwowaliśmy przetwarzanie produktów za pomocą systemu i mieliśmy możliwość przekazania informacji zwrotnych i sugestii dotyczących procesu udoskonalania", powiedział dyrektor operacyjny CannabCo, Mark Novak. "Byliśmy niezwykle zadowoleni z wyników. Korzystając z tej technologii CannabCo będzie w stanie produkować szeroką gamę produktów, których obecnie nie ma na rynku, zajmując się kluczowym segmentem rynku, który nie istnieje."

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://thefreshtoast.com/cannabis/odorless-marijuana-the-next-big-trend-or-just-hype/

Jako osoba mieszkająca w Toronto, z surową polityką palenia obowiązującą w wynajmowanych domach - i tymi zimnymi zimami, których doświadczamy w Kanadzie - byłoby super wygodnie mieć bezwonną marihuanę. Sąsiedzi nie muszą wąchać zioła sączącego się z szopki, właściciel domu nie będzie wkurzony, a ja będę mógł się naćpać w spokoju, nie zamarzając na śmierć na zewnątrz... brzmi to dla mnie jak wygrana-wygrana. Myślę sobie, czy są JAKIEKOLWIEK minusy palenia bezwonnej marihuany? Jak to w ogóle jest możliwe? Jakie substancje chemiczne są w to zaangażowane? Zwłaszcza przy obecnym zakazie palenia marihuany - wraz z powiązanymi z tym zgonami - myślę, że powinniśmy postępować ostrożnie i badać dalej...

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://www.thrillist.com/eat/nation/marijuana-storage-best-ways-to-store-weed

Co jest takiego złego w pachnieniu jak najlepsza ganja? Jak to się stało, że istnieje misja wyeliminowania zapachu trawki, a nie papierosów? Jestem pewien, że wszyscy się zgodzą, łącznie z palaczami papierosów, że papierosy śmierdzą okropnie. Czy trawka naprawdę pachnie aż tak źle? Dlaczego nie możemy go wszyscy zaakceptować i usunąć piętna wokół niego? Podczas odwiedzania sklepów, wąchanie marihuany jest zabawnym doświadczeniem. Niektóre odmiany pachną owocowo, kwaśno, ziemisto, słodko, ostro lub po prostu jak zielona ziemia Boga!

Według NewsWire, CannabCo otrzymała "Potwierdzenie gotowości" od Health Canada, aby stać się licencjonowanym producentem i obecnie buduje swój pilotażowy obiekt w Brampton Area.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze - bez skandalu jak w przypadku CannTrust - Kanada będzie pierwszym krajem produkującym bezwonną marihuanę. Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz poniżej!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Ludmiła Poniedziałek

Specjalista terapii uzaleznień