5 grudnia 2021 Udostępnij

Ellevan wychodzi na ulice i zadaje ważne pytania

Nasz kumpel Ellevan wyszedł na ulice Toronto, aby zadać ludziom kilka trudnych pytań.

Wysłaliśmy naszego specjalnego korespondenta Ellevana na ulice (a właściwie do parków) Toronto, aby przeprowadził wywiady z ludźmi i zadał im kilka poważnych, prowokujących, wnikliwych, trudnych pytań, takich jak "Co jest lepsze, Drake czy Soup?" oraz "Kto jest lepszy, Eddie Murphy czy Allen Iverson?".

W świecie obecnie pełnym podziałów i debat, to właśnie pytania takie jak te naprawdę wywołują ważne dyskusje.

Zobaczcie wideo poniżej:

Jakie byłyby wasze odpowiedzi?

Drake czy Soup?

Z jednej strony, Drake jest jedną z największych gwiazd muzyki wszech czasów i wydaje się, że wszystko, na czym umieszcza swoje nazwisko, automatycznie staje się wielkim sukcesem. Jest on szczególnie popularny w swoim rodzinnym mieście Toronto, więc ludzie mogą być nieco stronniczy. Z drugiej strony, zupa jest pyszna i niedoceniane jedzenie. Tam są w ten sposób wiele różni rodzaje polewek, i wymieniają mnie inny wypełniającego jedzenie który może jeść jako posiłek który no wymaga żucia. Proszę bardzo, ja poczekam.

Elon Musk czy Steve Jobs?

Obaj panowie są najwyższej klasy innowatorami. Steve Jobs, oczywiście, jest założycielem Apple, firmy, która przyniosła nam iPhony, MacBooki, iPody i prawie każdy inny kawałek technologii, którego używasz na co dzień. Smartfony nie były rzeczą przed tym facetem. Z drugiej strony, Elon Musk robi tak wiele różnych, zmieniających świat rzeczy, że trudno go postawić na drugim miejscu. Nie tylko planuje on dostać ludzi na Marsa, ale niedawno wysłał samochód w kosmos. Powodzenia w rozgryzieniu tego.

Eddie Murphy czy Allen Iverson?

Nie ma prawdziwej korelacji między tymi dwoma, poza faktem, że obaj byli uważani za jednych z najlepszych, którzy robili to, co robili. Eddie Murphy zmienił grę komediową dzięki swoim stand-upom, występom w Saturday Night Live i klasycznym filmom. Allen Iverson zmienił oblicze koszykówki, a także popkultury, wprowadzając do NBA swój własny, niepokorny styl.

Zostaw swoje odpowiedzi w komentarzach poniżej!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Norbert Gadziusz

Toksykolog, specjalista terapii narkotykowych.